Ohýbání na ohraňovacím lisu

Jak se někde šustne něco kovového, tak jsme hned ve svém živlu! Práce s kovem je naším denním chlebem a bez ní už si nikdo nedokážeme náš život představit. Za roky působení v Ostrožské Lhotě jsme mezi naše služby, které nabízíme zákazníkům, zařadili například řezání vodním paprskem, svařování hliníkových dílů nebo ohýbání na ohraňovacím lisu.


Ohýbání plechových dílů pro nás díky moderním používaným technologiím není žádný problém. V našem týmu máme navíc jen zkušené kolegy, kteří se kovovýrobě věnují už několik let a žádný požadavek ze strany našeho zákazníka je nezaskočí. I díky tomu můžeme nabízet takové portfolio služeb, jako málokterá firma z našeho odvětví. Máme k dispozici i moderní CNC lis, díky kterému můžeme nabízet tolik žádané ohýbání na ohraňovacím lisu.


Vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc a splnit jejich požadavky tak, aby byli vždy spokojeni. Proto nabízíme i ohýbání nerezových plechů, které bylo a stále je velmi požadovanou službou. Nejen pro ohýbání plechových dílů, ale i pro ostatní činnosti používáme pouze moderní přístroje, které garantují precizní výsledek.


Jsme si totiž vědomi známého úsloví, že „čas jsou peníze“ a víme, že na nepodařené pokusy a následné opravy prostě není v dnešní době čas. Proto ke všem zákazníkům přistupujeme s maximální pečlivostí a s cílem odevzdat jim perfektní zakázku, se kterou budou na 100% spokojení.

Chcete na vlastní oči vidět, jak u nás v Ostrožské Lhotě provádíme řezání vodním paprskem nebo ohýbání plechových profilů? Není nic jednoduššího, než se k nám vypravit na návštěvu. Z Brna jste u nás za hodinku, ze Zlína či Uherského Hradiště to máte ještě blíž. Přijeďte se podívat, jak nám to ve výrobě šlape. Při další návštěvě už se můžete dívat, jak pracujeme právě na vaší zakázce…