Konstrukce pro solární panely

 

Hliníkové konstrukce pro solární panely jsou jednoznačně to, čemu u nás v ALOKON s.r.o. rozumíme nejvíc. Konstrukce, které u nás ve firmě v Ostrožské Lhotě vyrábíme, jsou celohliníkové a veškerý spojovací materiál je vyrobený z nerezu. Oba použité materiály jsou zárukou, že po celou dobu provozu elektrárny není potřeba žádných povrchových úprav.


Kromě toho v našem portfoliu služeb nechybí ani ohýbání plechů. Provádíme samozřejmě i svařování hliníkových konstrukcí, ze kterých následně vznikají například hliníkové konstrukce pro fotovoltaické elektrárny. Zemní kotvy u těchto konstrukcí jsou ocelové a žárově zinkované. Přijeďte se o kvalitě našich hliníkových konstrukcí pro fotovoltaické elektrárny přesvědčit na vlastní oči – najdete nás v Ostrožské Lhotě, pouhou hodinku jízdy od Brna.


Nabízíme různé možnosti uložení panelů – horizontálně nebo vertikálně a v několika různých kombinacích. Tomu odpovídají i konkrétní hliníkové konstrukce pro solární panely, které vám vhodně doporučíme. Protože je svařování hliníkových konstrukcí jednou z našich nejvýznamnějších činností, držíme všechny komponenty, které s nimi souvisí, stále skladem. Standardně tak u nás najdete materiál a zemní vruty, díky čemuž se můžete okamžitě pustit do montáže vašich panelů.

 

  • Pro uchycení na taškové střeše
  • Pro uchycení na plechové střeše
  • Pro uchycení na trapézovém plechu
  • Pro uchycení na střeše s bonským šindelem
  • Střešní stojka JIH
  • Střešní stojka VÝCHOD-ZÁPAD


Ať už nás vyhledáte kvůli ohýbání plechů, svařování hliníkových konstrukcí nebo kvůli instalaci hliníkových konstrukcí pro solární panely, vždy se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc. Náš tým zkušených montérů vám bude vždy po ruce a pomůže vám se vším od základního vyměření až po dotažení posledního šroubu. Protože když budete spokojení vy a budete od nás odcházet s úsměvem na tváři, budeme se stejně usmívat i my.

 

Zde si můžete prohlédnout Katalog našeho solárního programu

 

 

Způsob uchycení panelů na taškové střeše:

Způsob uchycení panelů na střeše s plechovou krytinou:

 

Způsob uchycení panelů na střeše s trapézovým plechem:

Způsob uchycení panelů na střeše s šindelem: