O nás

  • Pro uchycení na taškové střeše
  • Pro uchycení na plechové střeše
  • Pro uchycení na trapézovém plechu
  • Pro uchycení na střeše s bonským šindelem
  • Střešní stojka JIH
  • Střešní stojka VÝCHOD-ZÁPAD

 

Vyrábíme konstrukce pro solární elektrárny a zabýváme se i vývojem konstrukcí hliníkových lešení a řadou dalších činností. Jsme ALOKON s.r.o., česká společnost s mnohaletými zkušenostmi z oblasti kovovýroby. Najdete nás na pomezí Zlínského a Jihomoravského kraje – sídlíme v Ostrožské Lhotě. Z Brna to k nám máte sotva hodinku jízdy, ze Zlína ještě blíž.

Vyvinuli jsme vlastní speciální systém pro uchycení panelů k fotovoltaickým elektrárnám, a to jak na pozemní, tak i na střešní instalace. Při projektování tohoto systému jsme se zaměřili především na jeho dlouhou životnost, proto jsou veškeré jeho prvky vyrobené z kvalitního hliníku nebo nerezu.

 

příklady použití:

 

Střešní:

 

Pozemní:

 

Statické a dynamické výpočty jsme při projektování prováděli tak, aby dané konstrukce pro solární elektrárny i fotovoltaické elektrárny odolávaly povětrnostním vlivům. Hliník, který pro tyto konstrukce používáme, je vyrobený ze speciálně slitiny a navíc je tepelně upravený. Že nejsme ve vývoji konstrukcí hliníkových lešení i dalších kovových konstrukcí žádní amatéři dokládá i fakt, že tyto konstrukce dodáváme nejen do České republiky, ale i do Anglie, Bulharska, Rumunska, Maďarska, na Slovensko a do řady dalších zemí.

 

Aby byla nabídka našich služeb kompletní, nemůže chybět ani technologie řezání vodním paprskem. Dokážeme řezat materiál o rozměrech až 2 x 6 metrů a pod úhlem až 45°. Řežeme kovy, plasty, gumy i další nejen pěnové materiály. Našim zákazníkům nabízíme také zakázkovou zámečnickou výrobu na základě jejich výkresové dokumentace. Naším cílem je vždy do posledního detailu splnit přání našich zákazníků a být spokojení s dobře odvedenou prací…