Žebříky E-shop

Dlouhodobě se věnujeme vývoji hliníkových konstrukcí, díky čemuž jsme se stali spolehlivým dodavatelem hliníkových žebříků. V našem přehledném e-shopu najdete všechny typy žebříků na jednom místě a můžete si je pohodlně vybrat ať jste kdekoliv. Nebo se přijeďte podívat k nám do Ostrožské Lhoty, jak naše žebříky vypadají naživo – máte to k nám kousek, z Brna sotva hodinku jízdy.


Prodej hliníkových žebříků je naší doménou již pěknou řádku let a za tu dobu jsme se vypracovali do pozice předního výrobce hliníkových žebříků nejen pro český trh. Abychom si tuto pozici udrželi, neustále pracujeme na zdokonalování naší nabídky hliníkových žebříků a vymýšlíme a testujeme nové modely. Díky tomu máme nyní v nabídce jak jednoduché opěrné žebříky, tak i rovné výsuvné žebříky, kombinované dvoudílné žebříky nebo překlápěcí žebříky.


Zakládáme si na tom, že jsme opravdu spolehlivý dodavatel hliníkových žebříků. Náš vztah se zákazníkem nezahrnuje pouze samotný prodej, ale snažíme se mu předat i přidanou hodnotu v podobě odborného poradenství. Pokud si při výběru žebříku nejste jistí, který přesně je pro vás ten pravý, neváhejte se na nás obrátit. Vývoj hliníkových žebříků je naší doménou už tolik let, že si troufáme říci, že jsme v tomto ohledu odborníci na slovo vzatí.


Zaměřujeme se nejen na prodej hliníkových žebříků, ale i na užitečné příslušenství, které by se vám k nim mohlo hodit. Jedná se třeba o praktickou plošinu nebo skládací myslivecký posed. Jako přední výrobce hliníkových žebříků jsme si však vědomi toho, že nesmíme usnout na vavřínech. Stále se proto snažíme naše portfolio hliníkových žebříků inovovat a přinášet našim zákazníkům pořád něco nového. Pokud se k našim spokojeným zákazníkům přidáte i vy, bude to pro nás další důkaz, že svoji práci děláme opravdu dobře.

Navštivte náš E-shop:

 

Nebo si prohlédněte náš přehledný katalog ve formátu PDF.