Řezání vodním paprskem

Není snad žádná činnost, která souvisí s kovovými výrobky a kterou bychom nezvládali. Věnujeme se například řezání materiálu vodním paprskem, kdy řežeme materiály o rozměrech až 2 x 6 metrů a pod úhlem až 45°. Kromě toho je u nás na denním pořádku také svařování hliníku, nerezu a oceli či ohýbání na ohraňovacím lisu do délky materiálu až 3 metry a tloušťky 8 milimetrů. V naší nabídce nechybí ani lisování, vrtání a dělení materiálů, ať už plechů nebo tyčí. Pokud navíc sháníte spolehlivou firmu, která nabízí i řezání kovu vodním paprskem, tak jste u nás správně.


Řezání materiálu vodním paprskem u nás mají na starost zkušení pracovníci, pro které je tato činnost každodenní rutinou a zvládají ji opravdu skvěle. Výsledkem jejich každodenní práce je nejen kvalitně zpracovaná zakázka, ale i úsměv na tváři našich zákazníků. Nabízíme řezání kovu vodním paprskem. Řežeme materiály o tloušťce až 300 milimetrů při 3D a až 500 milimetrů při 2D řezání, vždy v závislosti na obráběném materiálu. Dokážeme řezat i gumu, pěnové materiály, kompozity, horniny, hardox, titan i různé sendvičové materiály. Navíc disponujeme i zařízením pro šestou osu (řezání trubek).


Navštivte nás v naší firmě v Ostrožské Lhotě, jen hodinku jízdy od Brna, a sami se přesvědčte, že odvádíme tak kvalitní práci, jak tvrdíme. Ať už se jedná o řezání vodním paprskem nebo o náš e-shop se žebříky, vždy se snažíme o maximálně precizní práci, se kterou jsme spokojení my i naši zákazníci.